header stars
Szukaj | Mapa strony | Kontakt
 

PLIKI COOKIES

Aktualnosci

Generator Wniosków Aplikacyjnych – Edytor (generator off-line) w wersji 8.6.1

2013-02-12 14:52

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że w dniu 31 stycznia 2013 r. Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki 2007-2013 tj. udostępniła wersję 8.6.1 Generatora Wniosków Aplikacyjnych - Edytor (GWA-E) będąca odpowiednikiem obowiązującej od 1 stycznia 2013 r. wersji on-line narzędzia.

Aplikację można  zainstalować lokalnie na komputerze użytkownika, tym samym w trakcie pracy nie będzie wymagane stałe podłączenie do sieci Internet. Generator Wniosków Aplikacyjnych – Edytor jest kompatybilny z wersją dostępną przez Internet, jak również z plikami XML (zip_pokl) wygenerowanymi we wcześniejszej wersji Generatora Wniosków Aplikacyjnych. 

Generator Wniosków Aplikacyjnych – Edytor jest zgodny z następującymi systemami operacyjnymi: MS-Windows 2000/XP/Vista/7. Rozpoczynając instalację aplikacji lokalnie na komputerze użytkownika proszę zapoznać się z poniższą Instrukcją instalacji aplikacji Generator Wniosków Aplikacyjnych – Edytor.


UWAGA:: Przed złożeniem wniosku o dofinansowanie projektu prosimy o wczytanie pliku XML (zip_pokl) przygotowanego w GWA-E do Generatora Wniosków Aplikacyjnych dostępnego przez Internet w celu uniknięcia sytuacji, że wniosek zostanie złożony w innej wersji aplikacji niż aktualnie obowiązująca oraz dokonania ostatecznej: 

      • walidacji danych za pomocą przycisku „Sprawdź”; 
      • zapisania ostatecznej wersji wniosku do pliku XML (zip_pokl); 
      • wygenerowania pliku PDF w celu wydrukowania wniosku o dofinansowanie projektu;
      • weryfikacji zgodności sumy kontrolnej wydruku i wersji elektronicznej wniosku;

Pobierz pliki :Wróć

Zgłoś błąd na stronie: admin

designed and developed by fhupeszko